• 17 marca 2023
  • Ogólna

  WSPARCIE DLA PORTALU

  • By Redakcja
  • |
  • 05 marca 2016
  • |
  • 2 minuty czytania

  Szanowni Państwo!

  Bardzo dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy udzielili nam wsparcia. Z przyczyn oczywistych (ochrona danych osobowych) nie możemy imiennie podziękować za te dary serca, dlatego bardzo prosimy każdą osobę, która zdecyduje się na wsparcie – również o kontakt za pomocą poczty elektronicznej na adres redakcji:

  osberwatorpolityczny@obserwatorpolityczny.pl

  – tylko wówczas możemy podziękować Państwu indywidualnie, tak jak byśmy chcieli bez naruszania obowiązku ochrony danych osobowych.

  Bardzo prosimy przede wszystkim o drobne kwoty! Jest je o wiele łatwiej dla Państwa wydzielić, niż kwoty duże. Dla nas liczy się każda Złotówka.

  Nasze przedsięwzięcie zostało pomyślane jako bezfinansowe, low-cost i pełny non-profit. Nikt nigdy w naszej organizacji nie otrzymał z jakiegokolwiek tytułu, jakiegokolwiek wynagrodzenia. Cała działalność Fundacji (portal i czasopismo to tylko jeden z kilku programów Fundacji) jest działalnością społeczną, dla pożytku publicznego – realizowaną przez grono entuzjastów i przez nich, co do zasady finansowana.

  Państwa wsparcie udzielone po ukazaniu się tego apelu, zostanie przeznaczone na wydatki administracyjne, które pilnie musimy sfinansować jeszcze w obecnym miesiącu. Jest to bardzo ważne, dlatego bardzo prosimy o nawet najdrobniejsze kwoty.

  Portal jest dla Państwa i będzie zawsze za darmo, dlatego wszelkie darowizny są dobrowolne i nie mają związku z dostępnością do portalu. To znaczy, że każdy – bez względu na to, czy nas wspiera, czy nas nienawidzi – może dobrowolnie i bez ograniczeń korzystać z portalu.

  Jedynym sposobem na udzielenie wsparcia Fundacji jest bezpośrednia wpłata na podane poniżej konto bankowe lub pośrednia wpłata za pomocą serwisów pośredniczących w dokonywaniu przelewów finansowych jak Dotpay lub Paypal – do których stosowne odnośniki znajdują się w panelu po prawej stronie na naszym portalu.

  UWAGA – Fundacja nie prowadziła, nie prowadzi i nie zamierza prowadzić żadnych innych form zbierania pieniędzy. Nie prowadzimy żadnych puszek, skarbonek itp., nie upoważnialiśmy nikogo do gromadzenia w ten sposób dla nas pieniędzy. Każdy kto chce nas wesprzeć – może to zrobić tylko poprzez świadomy akt bezzwrotnej, dobrowolnej i niezwiązanej z jakimkolwiek zwrotnym świadczeniem darowizny, przelewem na wskazane konto. Prosimy pamiętać o zwrocie „DAROWIZNA” W TYTULE PRZELEWU, jest niezbędny ze względu na obowiązujące w Polsce przepisy podatkowe. PROSZĘ O TYM PAMIĘTAĆ TO JEST FUNDAMENTALNA SPRAWA!

  Ponownie bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za dotychczasowe wsparcie i listy, zawsze staramy się odpowiadać na bieżąco. Serdecznie zachęcamy do kontaktu – to jest portal dla Państwa, każdy z czytelników może stać się jego aktywnym współtwórcą.

  Magdalena Szczepańska
  Prezes Zarządu Fundacji Pisanie Książek

  Tomasz Klasa
  Redaktor Naczelny połączonych redakcji czasopisma Obserwator Polityczny oraz portalu obserwatorpolityczny.pl

  ***

  Wszystkie osoby zamierzające udzielić bezpośredniego wsparcia finansowego fundacji proszone są o wpłacanie pieniędzy na poniższe konto bankowe:

  Fundacja Pisanie Książek

  ul. Złota 61

  00-819 Warszawa

  63 1020 1097 0000 7102 0229 0724

  z dopiskiem – „DAROWIZNA”

  Konto fundacji jest prowadzone przez bank:
  PKOBP Oddział 9 w Warszawie ul.Nowogrodzka 35/41, 00-950 Warszawa
  Symbol SWIFT banku to: BPKOPLPW

  Uwaga: Szczegółowe informacje na temat możliwości wsparcia finansowego Fundacji [tutaj].