• 16 marca 2023
  • Ogólna

  Podziękowania dla Pani Krystyny S. z Łodzi

  • By Redakcja
  • |
  • 01 stycznia 1970
  • |
  • 2 minuty czytania

  Szanowna Pani Krystyno!

  Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie, jakiego była Pani łaskawa udzielić na rzecz naszej Fundacji Pisanie Książek, będącej wydawcą portalu i czasopisma Obserwator Polityczny.

  Liczy się dla nas każda kwota, w dzisiejszych czasach dosłownie każda złotówka ma duże znaczenie, jeżeli pochodzi od ludzi tak szlachetnych jak Pani i służy do finansowania przedsięwzięć autentycznie społecznych – realizowanych przez grupkę zapaleńców.

  Serdecznie dziękując, jeżeli to możliwe uprzejmie prosimy o kontakt emailowy z redakcją – chcielibyśmy być w bieżącym kontakcie z naszymi darczyńcami, jeżeli Ci oczywiście sobie tego życzą.

  Być może w przyszłym roku uda się nam wydać okolicznościowe kalendarze lub od dawna planowane książki i tomiki poetyckie współpracujących z nami pisarzy i poety, wówczas prześlemy bezpłatne egzemplarze z prośbą o pierwszą recenzję.

  Środki przesłane przez Panią posłużą na sfinansowanie bieżącej działalności Fundacji (czynsz za biuro jest stałym kosztem).

  Serdecznie Panią Pozdrawiamy!

  Piotr Sznajdrowicz

  Prezes Zarządu Fundacji Pisanie Książek

  Tomasz Klasa

  Redaktor Naczelny portalu i miesięcznika Obserwator Polityczny

  ***

  Wszystkie osoby zamierzające udzielić bezpośredniego wsparcia finansowego fundacji proszone są o wpłacanie pieniędzy na poniższe konto bankowe:

  Fundacja Pisanie Książek

  ul. Złota 61

  00-819 Warszawa

  63 1020 1097 0000 7102 0229 0724

  z dopiskiem – „DAROWIZNA”

  Słownie cyfry z numeru konta: [sześć, trzy - jeden, zero, dwa, zero - jeden, zero, dziewięć, siedem - zero, zero, zero, zero - siedem, jeden, zero, dwa - zero, dwa, dwa, dziewięć - zero, siedem, dwa, cztery]

  Konto fundacji jest prowadzone przez bank:
  PKOBP Oddział 9 w Warszawie ul.Nowogrodzka 35/41, 00-950 Warszawa
  Symbol SWIFT banku to: BPKOPLPW

  Jeżeli darczyńca pragnie zastrzec przeznaczenie środków poprzez wskazanie celu, spośród celów fundacji który ma być zrealizowany powinien uczynić stosowną wzmiankę w tytule przelewu oraz przed dokonaniem przelewu – lub najpóźniej równolegle (w przypadkach wskazania programu fundacji z zastrzeżeniami) skontaktować się z Zarządem fundacji.

  Przykładowym sposobem wskazania celu może być wskazanie nazwy programu fundacji, który darczyńca chce wesprzeć. W innych przypadkach prosimy o wcześniejsze poinformowanie Zarządu fundacji – celem uniknięcia nieporozumień.

  Wszelkie wpłaty niezastrzeżone będą traktowane jako wpłaty przeznaczone do dyspozycji Zarządu fundacji, który będzie je alokował zgodnie z bieżącymi potrzebami fundacji (działalność bieżąca oraz programy fundacji).

   


  Przejdź na samą górę