300000 zł kaucji za wolność pana Mateusza Piskorskiego?

300000 zł kaucji za wolność pana Mateusza Piskorskiego? Ta wiadomość była tak niesamowita, że odczekaliśmy kilka dni, aż udało się ją potwierdzić. To coś więcej, niż coś niesamowitego. To po prostu coś tak zupełnie niemożliwego do pojęcia i zrozumienia, że trudno jest to w ogóle komentować. Szok, to najdelikatniej jak można określić stan sprawy, która w ogóle nie powinna mieć miejsca, ponieważ jest przykładem prześladowania jednostki przez aparat państwa, który służy elicie, a nie temu państwu, o społeczeństwie nie wspominając.

Pan Mateusz Piskorski, lider partii Zmiana, Poseł na Sejm RP, nauczyciel akademicki (pracownik naukowy), znany i szanowany publicysta, a przede pozytywny człowiek – od 2 lat i 7 miesięcy siedzi w areszcie wydobywczym.

Od mniej więcej pół roku istnieje akt oskarżenia, który sam w sobie jest fenomenem, albowiem w istocie oskarża tego pana o posiadanie poglądów innych, niż jak należy rozumieć – dozwolone w tym kraju? Ponad dwa lata trwał bezwzględny areszt, w którym ograniczono prawa pana Piskorskiego do tych niezbędnych dla egzystencji fizycznej. To również niesamowity aspekt sprawy, albowiem pan Mateusz Piskorski stał się pierwszym więźniem politycznym III RP. Dołączając w ten sposób do pocztu tych wszystkich znakomitości z procesu brzeskiego, później do internowanych opozycjonistów w okresie PRL-u. To powrót do standardów zamordyzmu, z których mieliśmy w Polsce zrezygnować wraz ze zmianą ustroju. Niestety jednak, jak widać na tym przykładzie jest inaczej.

Przypomnijmy pan Mateusz Piskorski jest oskarżony o działanie na rzecz wywiadu Federacji Rosyjskiej i Chińskiej Republiki Ludowej. To w ogóle jest fenomen, ponieważ postępowanie miało charakter kapturowy, nie ujawniono żadnych dowodów przeciwko panu Piskorskiemu, wszystko utajniono. Zgodnie z prawem, jednakże nie da się zrozumieć dlaczego tego człowieka nie skazano wyrokiem sądu? Jeżeli sprawa była tak ważna, to przecież przez dwa lata i siedem miesięcy można było to zrobić? Może chociaż rozpocząć rozprawę?

Nic z tych rzeczy, dotychczasowa strategia postępowania wobec pana Mateusza Piskorskiego ze strony organów państwa prawdopodobnie miała na celu uniemożliwienie jego publicznego wypowiadania się. Media mainstreamowe również informowały w sposób stronniczy i lakoniczny o jego sprawie, jak żeby ją maksymalnie wyciszyć, na tyle na ile to było możliwe. Chodziło o to, żeby pan Piskorski nie stał się symbolem sprzeciwu przeciwko obowiązującej linii polityki zagranicznej, ekonomicznej i tego wszystkiego, co w Polsce powoduje że mamy założony kaganiec i nie możemy być wolni we własnym kraju.

Właśnie o pozorność wolności w Polsce chodzi, to ją wykazał swoją nieugiętą postawą pan Piskorski, wykazując się wyższością moralną nad swoimi oprawcami, których nazwiska nie są znane i możemy się tylko domyślać o kogo chodzi. W naszym kraju można wyrażać tylko poglądy, które mieszczą się w generalnej linii na sztywno zdefiniowanej, a w istocie pozornej racji stanu. Jeżeli ktoś się przeciwstawia uwielbieniu dla Stanów Zjednoczonych. Jest sceptyczny wobec miłości do Unii Europejskiej i masowej migracji ludzi z poza Unii Europejskiej do Polski, którzy po prostu odbierają Polakom pracę. Jednocześnie domaga się – o zgrozo – racjonalizacji polityki wobec Federacji Rosyjskiej. Ten jest z gruntu podejrzany, być może to Komunista? Brakuje inwektyw? Nie wiadomo jak taką postawę określić? Na pewno jednak jest kimś złym, kto sprzeciwia się Polsce i w nią godzi? Właśnie to wykazał swoim męczeństwem pan Mateusz Piskorski i za to będziemy mu dozgonnie wdzięczni. Przy czym, żeby nie było, że mieliśmy jakiekolwiek wątpliwości i złudzenia.

Na obecnym etapie sprawy zadziwiające są trzy aspekty. Po pierwsze to, że w ogóle określono kaucję za wolność pana Piskorskiego. Jeżeli bowiem ten człowiek, był tak niebezpiecznym szpiegiem, że trzymano go w więzieniu dwa lata i siedem miesięcy, to teraz nagle już co przestał być?

Druga kwestia pokazująca wyjątkową perfidię działania organów państwa jest wysokość kaucji. Otóż, niby skąd jest ta kwota? Czy może pan Piskorski posiada kopanie diamentów? Może chociaż ma złotą wannę po babci i może ją spieniężyć? Może przez ostatnie dwa lata i siedem miesięcy był odnoszącym sukcesy biznesmenem? Zastanówmy się skąd człowiek, który siedzi w więzieniu ponad dwa i pół roku ma wziąć na kaucję w takiej kwocie? Czym jej wysokość jest uzasadniona? To nic innego jak forma represji, ale w istocie perfidna. Ponieważ mająca prawdopodobnie jeszcze jeden cel. Otóż, wiadomo jest, że osoby związane politycznie jak i sympatycy pana Piskorskiego przeprowadzą zbiórkę na kaucję za niego. Jest oczywistością, że każdy kto wpłaci tam pieniądze, może wejść na celownik stosownych czynników, jako osoba popierająca działalność szpiega przeciwko Rzeczypospolitej. Bądźmy realistami, bo po co innego miałaby być wyznaczona taka kaucja? Właśnie to jest po raz kolejny w tej sprawie szokujące.

Na pewno pozytywnym elementem jest – uwaga – to, że pan Piskorski nie spotkał się w celi lub na spacerniaku z naglącą potrzebą popełnienia spontanicznego samobójstwa. Na tym się jednak pozytywy kończą. Nie ma tutaj już żadnych pozytywów. To w istocie bardzo smutne, ponieważ pokazuje w jakim kraju żyjemy, każdy mógłby być Mateuszem Piskorskim, jeżeli tylko pozwoli sobie na poglądy inne, niż oficjalnie akceptowane.

Podsumujmy fakty człowiek siedzi w areszcie ponad dwa i pół roku, proces jest w iście kafkowskim stylu, nie wiadomo o co chodzi, wszystko jest tajne, atmosfera wielkiego zagrożenia. Nagle pozwala się na bajońską kaucję! W ten oto sposób niszczy się ludzi i prześladuje się środowiska. Na pewno każdy, kto chciałby wyrażać otwarcie swoje zdanie w sprawach politycznych dwa razy się zastanowi mając na uwadze dramatyczny los pana Mateusza Piskorskiego. Na jego przykładzie wiemy, że w naszym kraju można człowieka trzymać w więzieniu bez wyroku. Jeżeli sprawa jest tak ważna, że uzasadniała tak długie trzymanie pod celą, to poznajmy chociaż dowody oskarżenia? Przecież jeżeli pan Piskorski wyjdzie za kaucją, to będzie mógł się swobodnie komunikować, a to oznacza że tajność tych oskarżeń będzie fikcją. Opinia publiczna ma prawo poznać okoliczności dla których trzymano człowieka tak długo w areszcie. jeżeli pan Piskorski jest winny, powinien być skazany, ponieważ zarzuty jakie mu postawiono są bardzo ciężkie! Jednak wszystko wskazuje na to, że mieliśmy do czynienia z fikcją. Ktoś za to odpowie?

Na dzień dzisiejszy najważniejsze jest zdrowie pana Mateusza Piskorskiego, miejmy nadzieję że uda się zebrać stosowną kwotę i ten prześladowany człowiek będzie mógł wyjść na wolność. Trzeba będzie zacząć zadawać pytania w tej sprawie, przede wszystkim zaczynając od końca – dlaczego tak duża kwota kaucji? To jest przerażające. Do tej pory takie scenariusze słyszeliśmy z Ukrainy, gdzie ludzie byli więzieni bez wyroku, czy z Chin lub innych dyktatur. W tej chwili to się dzieje tu i teraz, na tej ziemi, jest finansowane z naszych podatków i czynione w naszym imieniu.

28 thoughts on “300000 zł kaucji za wolność pana Mateusza Piskorskiego?

 • 26 grudnia 2018 o 05:35
  Permalink

  Dziękuję że przypominacie o tragedii pana Piskorskiego, rzeczywiście mendia (tu nie ma błędu) milczą na ten skandaliczny temat. Jak można od człowieka prawie trzy lata w ciupie żądać 300 k – bezczelność i hańba. Kaczyński ma rację, że z sądami jest coś nie tak… już wiemy co – nie ma tam sprawiedliwości.

  Odpowiedz
 • 26 grudnia 2018 o 09:50
  Permalink

  Smutna prawda płynie z felietonu. Ale jeszcze smutniejszy jest wniosek, czy ten naród zasługuje na ludzi polityki takich, jak Piskorski, Lepper i wielu innych patriotów pragnących ochronić Polskę przed degradacją ekonomiczną i zniszczeniem? Ten lud będąc zniewolony mentalnie przez religijnych okupantów nigdy nie doceni tych polityków, podobnie jak nie docenił tego co zrobili dla tego ludu politycy PRL-u.

  Ten lud się nadal tylko modli w swojej masie i poddaje praniu mózgów w okupacyjnych mediach i miejscach religijnej władzy. Każdy następny prawdziwy patriota dwa razy pomyśli zanim zaangażuje się w politykę skoro ten naród nie jest zainteresowany wyjściem na wyższy poziom cywilizacyjny, a do przeżycia wystarczy mu tanie piwo z dyskonta i kiełbaska na grilla, jak wynika z ostatnich felietonów.

  Odpowiedz
 • 26 grudnia 2018 o 10:56
  Permalink

  Dobra władza dobrej zmiany mogła zażądać 3 000 000 zł kaucji, ale odpuściła.

  Może jakiś urzędnik Sądowy po licencjackich studiach prawniczych w Olecku czy Pcimiu – pomylił ilość zer?

  Tego nie wiemy, tak jak nic nie wiemy o ZBRODNIACH aresztowanego.

  Po prostu cała sprawa to kwintesencja Naszego Nadwiślańskiego Macondo.

  Amen.

  Odpowiedz
 • 26 grudnia 2018 o 12:16
  Permalink

  Czlonkowie jego partii i sympantyzanci ( czy kk nalezy do jego smpantyzantow ??? ) oraz pare z rzekomo tak licznej grupy rozmaitych organizacji praw czlowieka a glownie zagraniczna,poza Polska znajdujaca sie siedziba AMNESTY INTERNATIONAL winny uzbierac taka sume na kaucje i zwolniony z wiezienia Piskorski winnien udac sie na emigracje, poprosic o azyl polityczny i zrobic proces odszkodowawczy, takze moim zdaniem przy wsparciu tych organizacji zwrocic sie do Komisji Praw Humanitarnych i Obywatelskich przy Radzie Europy w Strassburgu / Organ ONZ / i do samej ONZ i jej wyspecjalizowanej Komisji Praw Czlowieka i Obywatela…

  Przeciez on moze sie nigdy wiecej nie bedzie mogl polapac zawodowo i prywatnie, kto i na jakich warunkach ma go zatrudnic, czy bedzie wogole mogl pracowac po takiej gehennie, czy wysluzy sobie emeryture, czy ewentualnie otrzyma rente jesli jest wrakiem…no i co z jego rodzina..czy ma on zone i dzieci..np. podobne ofiary dyktatury militarnej w Chile i Argentynie to do dzis walcza o swoje prawa, o wyjasnienie porwan,tortur i zaginiec/morderstw bliskich osob, takze w Hiszpani dyktatura Generala Franco jest nie przepracowana, min. powszechna sprzedaz dzieci nowonarodzonych w szpitalu do rodzin zwiazanych z dyktatura Franco… a ile tam bylo ofiar glodu…

  A propos w Hiszpanii wielkie niepokoje, w Katalonii to policja wali bruatalnie na ulicy zwyklych ludzi by siac groze i ich odwiesc od pragnienia utworzenia suwerennej Katalonii…

  We Francji te brutalne akcje w stosunku do protestujacych “zoltych kamizelek”…to tak tylko nieco przez swiateczne dni uciszone ale dalej trwa walka polityczna…..coz to za pelen lez padol…..

  Odpowiedz
 • 26 grudnia 2018 o 12:31
  Permalink

  “Ten jest z gruntu podejrzany, być może to Komunista?”
  Generalnie wymienione wyżej w tekście cztery warunki
  wiernie wypełnia współczesny Komunista- kosmopolita.

  Nie jest tajemnicą że z kręgów komunistycznych wywodzą się szaleńcy – rusofobi….(janczarzy oficjalnego Kijowa).

  Niewykluczone że opresyjny aparat – represji i przemocy, posiada ‘jakieś” nie zweryfikowane macki sięgające komunizmu…

  Odpowiedz
 • 26 grudnia 2018 o 13:30
  Permalink

  Autorze, dziękuję, że Pan pisze o sprawie p. Piskorskiego.
  Należy pisać jak najwięcej. To rządzący Polską mają obowiązek przestrzegania prawa a nie zastraszać polskie społeczeństwo.

  Im więcej osób będzie na ten temat pisało, tym większe szanse na uwolnienie p. Mateusza Piskorskiego.

  Odpowiedz
 • 26 grudnia 2018 o 15:18
  Permalink

  @krzyk58. 26 grudnia 2018 at 12:31

  Nie mieszaj w rusofobię prawdziwych komunistów. Ja widzę tu prawactwo najgorszego sortu, co to rusofobię nabyło na kursach kościelnych i walczące z PRL-em, a jak zachód ich wykołował, to teraz przychylnie patrzą na Putina i Rosję w nadziei na ratunek. Ale zapomnijcie o tym, bo ratunku nie będzie. Ta Rosja to nie idealiści komuniści chcący uszczęśliwić świat. Tamten rozdział historii został bezpowrotnie zamknięty i Rosjanie będą już pilnować tylko własnych interesów.

  Naród który nie szanuje swoich wyzwolicieli nie zasługuje na pomoc. Nie szanowaliście, jako prawica socjalistycznej wspólnoty słowiańskiej tylko biegaliście po wytyczne do zakrystii w ramach działań opozycyjnych wobec demokracji ludowej, to teraz cierpcie za własną głupotę i bycie PI.

  Każdy na prawicy bez wyjątku ma spaprany życiorys antyrosyjskością utożsamianą z antykomunizmem kiedyś, a teraz wylewają niektórzy krokodyle łzy. To godne ubolewania, o pogardzie nawet nie wspominając. Dla jasności sprawy, żebyś nie miał wątpliwości, dla mnie SLD po 90-tym roku ze względu na swój kapitalistyczny program gospodarczy i działania wpisujące się w neo-kolonialną politykę zachodu – to także prawica. Na wyścigi z prawicowcami lizali tyłki zachodniej oligarchii, a teraz zszokowani siedzą na kanapie. Nawet mi ich nie żal, bo kiedyś zawiedli zwykłych członków partii wyprowadzając sztandar, a teraz słusznie ich wyprowadzono na kanapę i śmietnik historii ludzkiej indolencji umysłowej.

  A ten aparat wg ciebie “represji i przemocy” z komunizmem nie ma nic wspólnego. Wiele natomiast wskazuje na to, że więcej wspólnego mają raczej z “jaśnie pańską” II RP i sanacją, bo żeby teraz w tym aparacie zrobić karierę trzeba mieć podobno odpowiednie pochodzenie albo lokajski charakter, bo osoby niezależne i obiektywnie myślące z rodowodem robotniczo-chłopskim szans już nie mają. Przydałyby się jakieś badania socjologiczne w temacie, aby potwierdzić to co jaskółki śpiewają, ale pewnie nikt nie będzie miał odwagi tego zrobić, albo bardziej prawdopodobne, że nikt z resortu się na to nie zgodzi, bo pochodzenie jest objęte tajemnicą niejawności.

  Odpowiedz
 • 26 grudnia 2018 o 16:16
  Permalink

  @krolowa bona.26 grudnia 2018 at 12:16 …oraz pare z rzekomo tak licznej grupy rozmaitych organizacji praw czlowieka a glownie zagraniczna,poza Polska znajdujaca sie siedziba AMNESTY INTERNATIONAL …” ?
  No, i jak miałbym skomentować przelewającą się na monitor ignorancję (przepraszam, że imputuję….) ‘krolowej’ jak nie głębokim i szerokim uśmiechem ?
  “dyktatura Generala Franco jest nie przepracowana, min. powszechna sprzedaz dzieci nowonarodzonych w szpitalu do rodzin zwiazanych z dyktatura Franco… (następny uśmiech)
  Co bierze krolowa? ? Polska( niezweryfikowana) postkomuna…
  Handel dziećmi na mięso, seks i rytuały satanistyczne – Ewa Pawela https://www.youtube.com/watch?v=VjMY9pEyQVA&t=820s

  https://www.youtube.com/results?search_query=ntv+-+handel+dziecmi

  ” Organ ONZ / i do samej ONZ i jej wyspecjalizowanej Komisji Praw Czlowieka i Obywatela…”

  Na Boga – większej BZDURY nie słyszałem – czysta Bolszewia
  (zachodnioeuropejska), umocowana w komunizmie trockistowskim – IV Międzynarodówki.
  Brr! 🙂
  Co trzeba mieć w głowie przelewając na monitor takie brednie?
  —————————-
  Skąd u żymian wsiegda takie skłonności do wspierania nazizmu? Депутата Людмилу Штейн заподозрили в финансировании провокаций СБУ https://www.youtube.com/watch?v=TLscOKFy6Lk

  Odpowiedz
 • 26 grudnia 2018 o 18:48
  Permalink

  To hańba dla naszego wymiaru sprawiedliwości sprawa powinna być wyświertlona jak czarne na białym, ponieważ to jak potraktowano pana Piskorskiego to wyraz realnego ograncizenia wolności i praw człowieka i obywatela w Polsce.

  Odpowiedz
 • 26 grudnia 2018 o 18:54
  Permalink

  @ELWRO zniszczona potęga.
  ….Oho,ho… – ‘padły TU” górnolotne …nic nie znaczące(wyświechtane) frazesy. 🙂

  Odpowiedz
 • 26 grudnia 2018 o 19:14
  Permalink

  @Miecław. Chyba prawidłowo odczytałem twoje przesłanie… w miejsce
  lewicy podstawiałem sobie prawicę. Taak, byli tacy po 44′ kochający
  ZSRR i system komunistyczny.. tylko oni nijak mieli się do Polski i polskości… tacy ludzie bez ojczyzny kosmopolici, przybłędy…
  A! I jeszcze dobrze mieć na uwadze ojców XIX. w. rusofobii
  ‘towarzystwa demokratyczne”, no i twórców całego zła rusofobicznego(zamieszania)
  Karola Marksa i Fryderyka Engelsa.
  “A ten aparat wg ciebie “represji i przemocy” z komunizmem nie ma nic wspólnego.”
  Zdrowo jest po świątecznym ‘zastoliu” pośmiać się do rozpuku…
  sam rozumiesz, jak potrzebna jest rzetelna praca układu pokarmowego (trawiennego) – w tych dniach szczególnych… ?

  Odpowiedz
 • 26 grudnia 2018 o 20:26
  Permalink

  krzyku, jeśli nawet w Święta właczasz tą swoją ” komunistyczną mantre”,to ratunku dla Ciebie nie widzę! Chyba że idziesz w ślady zwierząt z prawicowej stajni które przemówiły”ludzkim głosem”.

  Odpowiedz
 • 26 grudnia 2018 o 20:46
  Permalink

  @ wlodek. Miło, że się pojawiłeś nie było Cię przez kilka dni.

  Jak chodzi o komunizm to nie mogę napisać nic pozytywnego, gdyż jest to w Polsce karalne.
  Natomiast gdy ktoś mi zarzuca socjalizm czyli socjal to przyjmuję to jako komplement. Od zawsze piszę, że mam lewicowe czyli socjalne nastawienie do tych co nie potrafią sobie radzić sami.

  Odpowiedz
 • 26 grudnia 2018 o 21:35
  Permalink

  @krzyk58. 26 grudnia 2018 at 19:14

  No to doszedłeś już do niezłego absurdu, skoro uważasz, że obecny “aparat represji i przemocy” pod wodzą dobrej zmiany to komuniści. 🙂 Nie wiem śmiać się czy płakać z twojego trollowania?

  Człowieku zapomnij o komunizmie, na którego tle masz takie schizy :-). Komunistów już nawet ze świecą w ręku u nas nie znajdziesz, a ci co jeszcze ewentualnie gdzieś pozostali, to już za starzy, aby uszczęśliwiać ponownie ten modlący się naród. 🙂 Młodzież to już takie ideologiczne pomieszanie z poplątaniem, że nawet prawdziwego komunizmu nie rozumieją i są bez politycznego znaczenia. Poza tym to nie są odpowiednie warunki społeczne do rozwoju tej idei. Ona może powstać tylko w określonych warunkach zniewolenia lub być narzucona siłą, a bolszewików już nie uświadczysz. 🙂

  Teraz mamy nowoczesne zarządzanie egzystencją ludzi w interesie kapitału, więc nic z tych rzeczy nie zaistnieje, czego dowodem jest znikome poparcie partii Piskorskiego, czy choćby ruchu społecznego Ikonowicza. Wystarczy, że kapitał zadba o tanie piwo w dyskoncie, kiełbaski na grilla i disco polo a resztę załatwi dominująca instytucja religijna z pomocą politycznego respiratora ekonomicznego i jest pozamiatane. 🙂 Po świątecznych odwiedzinach tu i tam u rodziny i znajomych stwierdzam, że raczej moherów nam przybywa, za to ubywa lewicy laickiej. Więc szanse dla twojego ciemnogrodu wzrastają a nie maleją. 🙂

  Odpowiedz
 • 26 grudnia 2018 o 22:05
  Permalink

  @wlodek . Posta winien’eś rozpocząć od wyjaśnienia “Jak panowie widzicie, plotki o mojej śmierci są mocno przesadzone”. to tyle o absencji…
  A dalej to już winien być klasyczny dreszczowiec Hitchcocka
  “rozpoczyna się od trzęsienia ziemi, a później napięcie będzie narastać”, a Ty co – wiadomo nawet dzieciom (tym co uczęszczają na lekcje religii) że w Wigilię
  Narodzenia Pańskiego zwierzęta mówią ludzkim głosem – to
  tajemnica poliszynela, tak’że Ameryki ne odkryłeś. Pozdrawiam.
  Przechodzę na wykład p. G. Brauna….

  Odpowiedz
 • 27 grudnia 2018 o 05:32
  Permalink

  Poprzez ambasade Watykanu lub ambasade wloska winien Piskorski zwrocic sie z prosba o azyl polityczny bezposrednio do papierza Franciszka

  Odpowiedz
 • 27 grudnia 2018 o 05:38
  Permalink

  Panie @Krakauer

  On nie jest pierwszym więźniem politycznym III RP.
  Pierwszym był Brunon Kwiecień

  Odpowiedz
 • 27 grudnia 2018 o 06:20
  Permalink

  Brunon Kwiecień jest pierwszą ofiarą reżimu – męczennikiem. A Piskorski rzeczywiście pierwszym więźniem politycznym. Wybiórcze Gówno twierdzi że Frasyniukj….

  Odpowiedz
 • 27 grudnia 2018 o 07:22
  Permalink

  Krzyku,milczałem bo co mógłbym nowego powiedzieć w kwestiach które nic nowego nie wniosą.A tak miałem czas na spotkania rodzinne gdzie niektórzy pozbawili się złudzeń co do “Dobrej Zmiany” i atmosfera była rzeczywiście rodzinna. Rok temu było “gorąco”,a w tym spokój i cisza jak po konferencji Władymira w polskojezycznych mediach. Pozdro!

  Odpowiedz
 • 27 grudnia 2018 o 10:26
  Permalink

  @krolowa bona. 27 grudnia 2018 at 05:32
  Czy ‘krolowa” zawsze musi trafiać kulą w płot? 🙂

  Odpowiedz
 • 27 grudnia 2018 o 18:52
  Permalink

  Cześć Mateuszowi Piskorkskiemu !
  @krzyku , dlaczego uważasz , że królowa bona trafia kulą w płot ?
  Mówi mądrze !
  Tobie @ krzyku , wyszukiwaczowi najdziwaczniejszych pomyleńców przesyłam link do parady chińskich dziewuszek , i obyś skonał na d… !
  Cudowne .. https://www.youtube.com/watch?v=OulzMQ-kw90
  Piękna śmierć ! Lepsza niż przy kompie z wyszukiwaniem idiotów , krzyku !

  Dalej , to nie teoria spiskowa , ale YT NIE POKAZUJE ilości wyświetleń od jakiegoś czasu , aby nie “sugerować ” HORROR !
  Popatrzcie , sam widziałem u nich ponad 300 mln. wyświetleń . A teraz ?
  Oj , czasy i obyczaje . Sam pamiętam dziewczyny lecące przez ręce przy tej muzyce !
  https://www.youtube.com/watch?v=XpqqjU7u5Yc

  Pozdrawiam wszystkich . Nawet krzyka !

  Odpowiedz
 • 27 grudnia 2018 o 20:11
  Permalink

  @fly. …prorok jaki czy co? To w temacie chińskich dziewuszek –
  dziś już miałem przyjemność… 🙂 Naprawdę!
  A co do “bi dżis”przyznam że nawet wtedy nie gustowałem.
  Preferowałem cięższy kaliber…
  ” dlaczego uważasz , że królowa bona trafia kulą w płot ?
  Mówi mądrze !”
  De gustibus! Można mówić do obrazu, albo pisać na Berdyczów.
  Można. Tylko po co? Tylko bez złudzeń panowie (i panie)…
  Mimo wszystko dzięki za specjalne wyróżnienie,
  w koncercie życzeń. – Dedykuję :CZERWONE
  MIJA ROK
  https://www.youtube.com/watch?v=2V-pDQqe4i4

  Odpowiedz
 • 28 grudnia 2018 o 11:22
  Permalink

  Hallo @fly !!!
  Hallo @krzyk58

  W obliczu tragicznych wydarzen bedacych udzialem Piskorskiego ( i jego rodziny ) oraz wysoce brzemiennych konsekwencji w zyciu prywatnym i zawodowym, o czym dokladnie wspominalam w moim “pierwszym” komentarzu ( zobacz wyzej…) wystapienie o azyl i to wlasnie nie do Rosji czy Chin ,bo to by potwierdzalo rzekomo jego koligacje i “przewinienia” ani tez do np.Niemiec,gdzie by mial Piskorski z uwagi na wykladnie prawa o azylu politycznym i konstytucyjna gwarancje jako osobistego, podmiotowego prawa niezle szanse na przyznanie mu statusu przesladowanego politycznie….. byc moze otrzymalby on w Niemczech takze wieczna ochrone osobista ( policjanci i agenci bezpieczenstwa 24 godziny) ale spowodowalo by to glebokie niesnaski polityczne,niby “zmowe” i niechec Niemiec np.do do obecnego rzadu polskiego…… gdy tymczasem asyl polityczny w panstwie Watykan (( jak nie ma ambasady panstwa Watykan w Polsce i nie zostal wyslany nuncjusz papieski do Polski, wlasciwa byla by rzeczowo ambasada Wloch )) ktore nie jest czlonkiem UE i glowa panstwa jest sam papiez o takich to a takich przekonaniach politycznych i wyznawca “poludniowoamerykanskiej ewangelicznej rewolucji wyzwolenia ludow”…. w moim przekonaniu trzymali by za morde reakcyjny polski rzad tak zkoligacony z kk i swoista mafia kleru, z czym papiez Franciszek sam walczy…

  Komentator @krzyk58 jest niezyciowym, wiecznym mankoltentem, przewraca wszystko na glowe a potem “ucieka” z miejsca zbrodni i to w poplochu ” i do tego pozbawionym wiedzy praktycznej….jak tego Piskorskiego “wypuszcza” to gdzie on i jego rodzina niby mial mieszkac i pracowac i za co mialby sie utrzymywac… kto po takich “incydentach” da mu prace czy mieszkanie.. mowie komentatorowi “doopa w krate” (pardon ), zamiast sie tak sumitowac i “dziwowac” i patroszyc poglady innych oraz “nabijac” sie z mojej osoby trzeba konkretnie i konstruktywnie czlowiekowi pomoc, mniej sie modlic do obrazu, gdyz “obraz ani razu…” a zadzialac ….

  @krzyk58 nie tylko DWOJA ale pala po lapach za taka postawe w stosunku do ludzi i do kata na grochu az do 06.01’2019 kleczec i zastanowic sie nad wlasna resocjalizacja….

  Odpowiedz
 • 28 grudnia 2018 o 13:26
  Permalink

  @krolowa bona. Taka pogłębiona nieco droga życiowa dr M.P. przez
  środowisko lewaków, komunistów i … http://krytykapolityczna.pl/kraj/zywot-mateusza-witkowski-piskorski/
  Czy “krolowej” znana jest sylwetka i tragiczny finał dr Dariusza
  Ratajczaka…?
  “wystapienie o azyl i to wlasnie nie do Rosji czy Chin ‘ Dlaczego miałby nie wybrać na nowe miejsce osiedlenia kraju rodzinnego małżonki?
  …kleczec i zastanowic sie nad wlasna resocjalizacja….”

  Czyżby “krolowa” sugerowała wdrożenie art. 67 kkw? ?

  Odpowiedz
 • 30 grudnia 2018 o 00:48
  Permalink

  Gdy zamknieto młodą dzialaczkę narodową za wątpliwe winy to menelu zwany dziennikarzem nie pisałeś o tym. Troszczysz się za to o innego podobnego do ciebie menela…

  Szanowny panie jeżeli coś nie zostało napisane ma pan wspaniała okazja do samodzielnego wykazania się z przyjemnością przyjmiemy Pana tekst Jeżeli tylko będzie spełniał wymagania naszego regulaminu serdecznie pozdrawiam webmaster Józef.

  Odpowiedz
 • 30 grudnia 2018 o 00:51
  Permalink

  Jasne, współpracownik Leppera, szemrane interesy z Ruskimi czekistami, więc i szum z waszej jaczejki. Piskorski na szubienicę raczej niż na wolność, vvvvb z Samobrony…

  Szanowny panie może mieć pan poglądy jakie pan tylko chce nas może pan nazywać w taki sposób jak tylko się panu podoba jednakże proszę do innych osób odnosić się w sposób co najmniej Taki jakiego traktowania oczekiwał by pan sam. Pozdrawiam webmaster Józef.

  Odpowiedz
 • 1 stycznia 2019 o 14:17
  Permalink

  @klips. 30 grudnia 2018 at 00:48
  @snaks. 30 grudnia 2018 at 00:51

  To indolencja umysłowa, czy pomroczność jasna będąca wynikiem spożywania taniego piwa z dyskonta zagryzanego chipsami?
  Odzywają się lokaje kapitalizmu, PI, czy potomkowie “jaśnie pańskiej” sanacji?
  Zbadajcie synkowie najpierw swoją genealogię i postudiujcie prawdziwą historię, a może doznacie oświecenia, prawdziwie narodowego.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.