1 mld 750 mln Euro może nas kosztować nieprzyjmowanie 7000 nielegalnych imigrantów

fot. red.Ciężko to pisać, ale prawdopodobnie mamy do czynienia z niezrozumiałymi problemami w Komisji Europejskiej – uwaga to poważna sprawa, należy wykazać pełnię głębi troski, albowiem nie da się inaczej opisać zagadnienia, właściwie propozycji Komisji, w przedmiocie „kary” dla państw unijnych za nieprzyjmowanie nielegalnych imigrantów.

Chyba trzeba być prawdopodobnie chorym psychicznie, albo wręcz przeciwnie – być wyrafinowanym agentem wpływu instytucji antyunijnych, żeby w ogóle być w stanie przedłożyć publicznie taką propozycję, jak 250 tyś., Euro za każdego nieprzyjętego nielegalnego imigranta. Jeżeli nie jest to choroba psychiczna wnioskodawców, to jest to jawne szkodnictwo, ponieważ wychodzi na to, że drożsi dla Komisji Europejskiej są nielegalni imigranci niż płacący podatki obywatele państw Unii.

W przypadku Polski kara za nieprzyjęcie zakontraktowanych przez panią premier Ewę Kopacz 7000 nielegalnych imigrantów, wynosiłaby około 1 mld 750 mln Euro. Jest to kuriozum tak abstrakcyjne, że po prostu nie można uwierzyć w to, że w ogóle ktoś przy zdrowych zmysłach odważył się zaproponować takie rozwiązanie. Naprawdę – ktoś może być chory i tego nie wiedzieć, współczesna psychiatria zna takie przypadki. Dlatego bądźmy pełni troski, to poważna sprawa.

Prawdopodobnie za 250 tyś. Euro, czyli za nieco ponad 1 milion PLN, znajdzie się co najmniej kilka milionów chętnych Polaków, którzy opuszczą i nasz kraj i Unię Europejską, byle tylko dostać taką kasę. Przecież to są pieniądze umożliwiające zakup mieszkania i wygodne urządzenie się na życie, nie tylko w Polsce, ale w zasadzie w każdym kraju unijnym – kupi się mieszkanie za ćwierć miliona Euro, w prowincjonalnych miastach bogatych krajów to nawet i bardzo duże! 1 Milion PLN to jest kwota, którą Polak zarabiający pensję minimalną zarobi po około 40 latach ciągłej pracy!

Jeżeli Unia Europejska jest tak słaba, że musi się politycznie prostytuować i opłacać suterenowi za pilnowanie swojej morskiej granicy, to lepiej z niej wyjdźmy, naprawdę lepiej z niej wyjdźmy, ponieważ nie wiadomo jakie jeszcze pomysły mogą mieć ludzie, którzy – poza procedurami demokratycznymi mają wpływ na nasze życie. Co trzeba mieć w głowie, żeby nie rozumieć jaka jest specyfika biedy i nędzy w biedniejszych krajach Wspólnoty? Może zapytajmy inaczej – jak bardzo trzeba nienawidzić mieszkańców krajów Europy Środkowej, żeby zaproponować tak szkodliwe, podłe i po prostu poronione rozwiązanie?

W zasadzie dlaczego nie od razu milion Euro na głowę? Wówczas np. 10 osobowa rodzina nielegalnych imigrantów, dostawałaby od razu 10 mln Euro, co pozwoliłoby im nie pracować do końca życia nawet w bogatych krajach zachodniej części Unii! Może po dwa miliony na dorosłego, milion na każdego członka rodziny, którego ma prawo ściągnąć w ramach łączenia rodzin? Śmiało – ściągamy ciotki, pociotki, wujków, stryjków, babcie i obowiązkowo po cztery żony! Niech jeden nielegalny imigrant, natychmiast zamieni się w około 70 bliskich krewnych, z czym proszę uwierzyć nie byłoby z tym większego problemu w krajach Afryki i Bliskiego Wschodu, na tych ludzi – wynędzniali, kupujący ubrania w sklepach z używaną odzieżą, pracujący za 400 Euro miesięcznie, i jeżdżący 15 letnimi zachodnimi samochodami Wschodni Europejczycy zapłacą po 250 tyś., Euro, czy ile tam jakiś skrajnie oderwany od rzeczywistości urzędnik sobie wymyśli. BĄDŹMY POWAŻNI – W ZAMIAN ZA TE PROPOZYCJE, POTRZEBNE SĄ DYMISJE, BO NIE MA DO TYCH LUDZI JUŻ ZAUFANIA.

Swoją drogą, tak będąc jednak obiektywnym, to czego się po tych ludziach w Komisji Europejskiej spodziewaliśmy? Takimi pomysłami jedynie udowadniają swoją nieprzydatność do prowadzenia spraw w imię całej Wspólnoty, wyraźnie widać jak bardzo są oderwani od realiów. Do tych najwidoczniej prawdopodobnie oderwanych od realiów ludzi nie dociera, że inni ludzie mogą po prostu nie dojadać, nie mieć na opłaty komunalne, oszczędzać prąd i wodę, ponieważ ich nie jest stać na związanie końca z końcem w ich pięknej Europie. Na jakiej podstawie w ogóle ośmielili się coś tak skrajnie głupiego i szkodliwego zaproponować? Czy tu naprawdę chodziło o sprowokowanie krzyku ze strony państw biedniejszych, domagających się po prostu, żeby Europa przestrzegała swojego własnego prawa i pilnowała granic?

Sprawa jest skandalem i prowokacją, jako skandal i prowokację należy ją traktować. Bezwzględnie należy zawetować tak chore i oderwane od realiów pomysły. W zamian za to domagać się i przyczynić się do uszczelnienia granic zewnętrznych Unii. Po prostu kraj, czy też wspólnota, która nie potrafi pilnować własnej spójności, własnych granic – nie ma prawa przetrwać, jest fikcją. Należy położyć tamę kolejnym uchodźcom, bez względu na to, czy Turcja pomoże czy nie. Po prostu stosując policyjno-wojskowe metody na granicy, z opcją oddziaływania na terytorium, z którego dochodzi do łamania prawa. Jeżeli to jest terytorium Turcji, to niech się tym zajmie NATO, jeżeli Turcja się nie zgodzi na ściganie przestępców na swoim terenie i sama tego nie będzie skutecznie robić, to należy ją z NATO usunąć. Nie ma tak, żeby 500 mln ludzi, było wodzonych za nos przez kilkuset przestępców, których każda Policja powinna w ciągu miesiąca ustalić i zidentyfikować na swoim terenie. Podobnie rzecz się ma od strony Włoch, podjętych imigrantów należy natychmiast odstawiać ponownie na brzeg, z którego przypłynęli – ponieważ nie ma możliwości przyjąć 1 miliarda ludzi z Afryki to jest niemożliwe. O wiele bardziej się opłaca sponsorować władze lokalne zapewniających stabilizacje swoim społeczeństwom. Model w którym mielibyśmy zapłacić 250 tyś., Euro dlatego bo jakiemuś prawdopodobnie choremu człowiekowi, wydaje się że to jest słuszne w związku z tym, że korzystamy ze swojego prawa nie wpuszczania tutaj ludzi niepożądanych – jest nie do zaakceptowania w żadnej postaci i formule.

Być może w tej propozycji chodzi o to, żeby stworzyć pretekst do faktycznego rozłamu Unii? Niestety jak trzeba będzie, to nie ma innego wyjścia – ponieważ w takiej Unii, nie mamy interesu być, co tak oderwane od realiów osoby mogą wymyślić jutro? Chcą Polski poza Unią? To ze wszystkimi konsekwencjami, tylko jak u nas dojdzie do chaosu, a może dojść – to on rozleje się na całą Europę, a imigrantów będzie około kilkunastu milionów. Czy też dostaną po 250 tyś. Euro?

Uwaga – powyższy tekst jest celowo przejaskrawiony i uproszczony, w tym znaczeniu że propozycja zakłada przekazywanie kwot zastępczych dla krajów, które zdecydują się przyjmować nielegalnych imigrantów przez kraje, które tego odmówią. Na nieracjonalne propozycje, należy adekwatnie odpowiadać, tak żeby dotarło. To jest brutalne i nieeleganckie, jednak “Wersal się skończył”, właśnie przez to, że ktoś miał czelność złożyć tak oderwaną od realiów i nieprzemyślaną propozycję. Jest to nic innego, jak zwykła chęć zarabiania na tragedii tych ludzi. Jako Unia Europejska powinniśmy zrobić wszystko, żeby zniechęcić tych ludzi do przyjeżdżania do nas, ponieważ nie mamy dla nich żadnej propozycji na życie, a nie stać nas żeby ich utrzymywać. Niech nikt nie uprawia propagandy, że to tylko biedni uchodźcy – owszem, ale tylko w części. Przykładowo jaki mamy powód przyjmować „uchodźców” z Pakistanu, który posiada broń jądrową i dalej się ostro zbroi? Takich argumentów jest o wiele więcej – sami jesteśmy biedni, mamy bardzo ograniczone możliwości zarobkowania, głównie przez to jaką politykę gospodarczą i społeczną prowadzi Unia Europejska i NIE BĘDZIEMY NIKOMU NIC PŁACIĆ.

Nie ma takiej mowy, rząd który się na coś takiego w Warszawie, Pradze, Budapeszcie, Bratysławie czy Wilnie zgodzi, wyleci na bruk kolejnego dnia. Są inne możliwości rozwiązania problemu i można je przeprowadzić. Nie trzeba biernie przyglądać się dramatowi tych ludzi, tolerując przestępców którzy zarabiają na ich igrzyskach śmierci. Każdy, kto wspiera procesy masowej nielegalnej imigracji ma na rękach krew tych ludzi, którzy stracili życie podczas próby dostania się nielegalnie do Europy. Nie można takich postaw, a jest nią propozycja kwot zastępczych – tolerować. To szkodnictwo i w wymiarze unijnym, narodowym, jak również – w istocie jest skierowane przeciwko imigrantom, ponieważ większość Europejczyków słysząc o takich pieniądzach zacznie zadawać pytanie ile kosztuje utrzymanie tych ludzi – i dlaczego oni mają takie niskie emerytury, i im nikt niczego nie daje? Spowoduje to tylko nienawiść w konkurencji o europejski socjal, bo jeżeli można dać milionom nielegalnych imigrantów – mieszkania, opiekę zdrowotną i pieniądze bez obowiązku świadczenia pracy, to można je także dać własnym obywatelom, których po prostu często nie jest stać na ponoszenie wysokich kosztów życia w ich własnych krajach. Taka Europa nie ma przyszłości. Żadnej poza chaosem, upadkiem i wielką wojną.

Trzeba poprosić polskich Parlamentarzystów Europejskich, żeby dowiedzieli się, kto konkretnie z imienia i nazwiska stoi za przedmiotowym projektem i jakie jest jego merytoryczne uzasadnienie. To powinno być podane do powszechnej wiadomości. Chcemy zobaczyć urzędnika lub urzędniczkę, będących autorami takich pomysłów. Jeżeli to będzie niemożliwe, to znaczy się, że Unia nie ma w sobie nawet cienia demokracji.

Oczywiście na marginesie, to proszę nie mieć wątpliwości – bo właśnie po tym pomyśle straciliśmy Wielką Brytanię z Unii (brexit), jest możliwe że to była celowa prowokacja, albowiem tak abstrakcyjny pomysł, mógł wymyślić tylko ktoś w ramach szeroko zakrojonej prowokacji. Nie ma przypadków, wszędzie bowiem są granice abstrakcji. Nie jest możliwe żeby w Komisji Europejskiej pracowali tak oderwani od realiów ludzie, nie mający odrobiny wyobraźni tego, co tak szkodliwy pomysł może spowodować.

Z drugiej jednak strony zadziwia dążenie niewidocznej siły w ramach Unii Europejskiej, do przymusu zasiedlania krajów unijnych, w tym głównie w Środkowej Europie – innokulturowymi obcymi ludźmi. Ten wątek powinien wymagać osobnego zbadania, ponieważ to samo w sobie nie jest normalne, nikt nie ma takiego prawa – o takich procesach decydować, zwłaszcza jeżeli nie umie opanować własnych granic.

No, a tak zupełnie na marginesie – jaką kwotę Unia wypłaci krajowi, w którym jeden nielegalny imigrant okaże się terrorystą? Czy będą kwoty wypłacane za ilość obywateli zabitych w aktach terrorystycznych? Czy jakaś kwota uśredniona na terrorystę? To wcale nie jest abstrakcyjnie głupie pytanie, w powyższym kontekście.

17 myśli na temat “1 mld 750 mln Euro może nas kosztować nieprzyjmowanie 7000 nielegalnych imigrantów

 • 5 maja 2016 o 06:05
  Permalink

  Bardzo mocne i słuszne podejście! Precz z idiotyzmami z Brukseli! Milion złotych za jednego nielegalnego imigranta – k. mózg staje. Trzeba być psychicznie chorym żeby takie coś zaproponować

  Odpowiedz
 • 5 maja 2016 o 07:26
  Permalink

  Rząd DOBREJ ZMIANY i z tym problemem da sobie RADĘ i jest poprzez Działania psycholi i idiotów z UE na dobrej drodze aby zrozumieć, że ROSJA jest krajem nam – Polsce przyjazny, nieprawdaż Wladek, łączę pozdrowienia.

  Odpowiedz
 • 5 maja 2016 o 07:41
  Permalink

  Bardzo dobrze! Od razu po 10 mln Euro! Bo dlaczego nie! Śmiało i do tego przydzielać po dwie białe niewolnice i 4 białych niewolników żeby od razu służyły jako seksualne niewolnice a mężczyźni żeby na nich pracowali. To doskonały pomysł – trzeba to popierać

  Odpowiedz
 • 5 maja 2016 o 07:43
  Permalink

  W tym szaleństwie jest metoda.Zapewniam że w świetle
  obowiązującego prawa – zgodnie z regulaminami, wykończyć
  można każdego,ewentualnie “mocno zdołować”…i to jest właśnie ten “demokratyczny sposób”
  na wierzgających “egoistów”?!

  Odpowiedz
 • 5 maja 2016 o 09:50
  Permalink

  UE nie chce przyznać się że Polityka względem nielegalnych imigrantów poniosła porażkę, i chcę cześć problemu przerzucić na nas, a przede wszystkim na Europę Wschodnią, koszty przyjmowania oraz zajęcia się takimi nie do końca proszonymi gośćmi jest droga, Niemcy to wiedzą i już nie chcą bulić siana, więc chcą część problemu przerzucić na nas.

  Odpowiedz
 • 5 maja 2016 o 12:01
  Permalink

  Tak coz smutne
  to mysle,ze to zart.
  Nie wierze moze mi jest
  potrzebny pschachiatra?
  Zupelnie unia
  odjechała.
  Ciekawe jesli
  to uchwala czy rzad Pani
  Beaty Szydlo
  skapituluje.
  Albo wysc z UE
  Ale to moze przeyszenie
  przez media.
  No i po co nam
  ta UE byla
  potrzebna?
  Do czego
  ludzie jesli to
  prawda obudzcie sie.
  Trzymam
  kciuki za rzad
  ze sie nie ugnie
  dyktatowi UE.

  Odpowiedz
 • 5 maja 2016 o 19:15
  Permalink

  W takiej sytuacji proponuję wystąpić do owej “UniiE…” z pytaniem, kiedy Polska dostanie kompensację za nienależne zyski zachodnich korporacji, kiedy zapłacą one za zwolnienia podatkowe, kiedy wypłacą pensje polskim pracownikom według standardu zachodniounijnego, oczywiście zaległe, kiedy dopłacą brakujące kwoty do przejętych często za darmo polskich zakładów itd. Dochodzą do tego niewypłacone nigdy reparacje wojenne za drugą wojnę światową… To są sumy rzędu biliona (tysiąca miliardów) euro, jak nie więcej. Skoro tak się już liczymy, to policzmy się do końca… Poza tym polscy emigranci płacili na zachodzie podatki, a nie dostali owych ćwierć miliona… może im też by się należało? Ciekaw jestem, czy ten szalony pomysł nie ulągł się przypadkiem w głowie pana Tuska? Jakoś się dotąd w tej sprawie nie odezwał, ani be, ani me, ani kukuryku. Najważniejsze jednak jest ustalenie, czy organy unijne mają legitymację prawną do takiego aż uszczuplania suwerenności państw członków Unii? Proszę podać, jaka jest podstawa prawna takich decyzji? O ile pamiętam i o ile zdołałem się zapoznać z dokumentami (powszechnie dostępnymi) w momencie wstępowania Polski do tej organizacji, nie miała ona wtedy takich prerogatyw. Rozszerzenie władzy UniiE… i ograniczenie suwerenności państwa członkowskiego wymaga referendum, jeśli go nie było, a decyzje zostały podjęte przez grono brukselskich urzędników, to zgodnie z prawem międzynarodowym te decyzje są nieważne! Jeśli tak, to rząd kraju członkowskiego może odmówić wykonywania takich postanowień. Wygląda na to, że coś się zacznie dziać w naszej Europie, bo opór rośnie… Oby tylko ktoś z zewnątrz nie musiał nas wyzwalać spod uzurpatorskiej władzy brukselskiej junty!

  Odpowiedz
  • 5 maja 2016 o 21:04
   Permalink

   ” Proszę podać, jaka jest podstawa prawna takich decyzji? …………….??
   To wiel/możni ustalają reguły gry – na tej samej zasadzie
   zwyciężcy piszą historię….

   Czy naprawdę @Grzegorz wierzy we wspólne cele(ideały) UE?

   🙁

   Odpowiedz
  • 6 maja 2016 o 04:54
   Permalink

   @Grzegorz
   HALLO, PROSZE WYCIECZKI PO MANOWCACH I BLEFACH UE I SRA****EJ PO NOGACH ZE SZRACHU CESARZOWEJ !!!
   Panowie i Panie a mize tak szklaneczke zimnej wody dla ochlody …. nie ma takiej podstawy prawnej, ktora by zmuszala przyjmowanie imigrantow w/g jakiegos tam rozdzielnika

   Odpowiedz
   • 6 maja 2016 o 07:59
    Permalink

    Może i nie ma…lecz to niczego nie przesądza.
    Ważnym jest skąd płynie rozkaz.Powtórzę fragment
    wypowiedzi z godz.7:43 “Zapewniam że w świetle obowiązującego prawa – zgodnie z regulaminami, wykończyć można każdego(kraj-land europejski),ewentualnie „mocno zdołować”.
    Ps. Właśnie tak rodzą się precedensy…
    🙂

    Odpowiedz
   • 6 maja 2016 o 15:00
    Permalink

    @krzyk58, 06.05’2016, 07:59
    Niestety musze komentatorowi przyznac racje, tak rzeczywiscie powstaja precedensy …Hitler legalnie doszedl do wladzy “zgodnie z przepisami i regulaminem”, zgodnie z “regulaminem” i to na swoja szkode okadaja Rosje sankcjami, legalne sa raje podatkowe …nadzieja w tym, ze Francja i W. Brytania, Wegry, Austria nie bede wiecej aportowac jak cesarzowa “rzuci kijek”…mysle ze”Broszka” i “Prezes” nie dadza sie wyrolowac/wykolegowac, mysle tez, ze w przypadku zbiorowego konfliktu UE rozsypie sie i nikt niczego juz nie bedzie przrstrzegal ….przeciw cesarzowej to juz glisniej sie mowi, ze wyjechala do Chile jako asylantka polityczna, ona w swoich decyzjach pomija parlament i jej dyktatura nie znajduje akceptacji …ale trzeba zachowac trzezwosc umyslu i byc przygotowanym na takie zagrywki, najgorsze jest zaskoczenie …
    Pozdrowienia

    Odpowiedz
  • 6 maja 2016 o 05:31
   Permalink

   c.d.imigrantow i azylantow …dlatego chciala cesarzowa zastraszyc i zmusic inne panstwa UE. nowa umowa o “o podzialnictwie” asylantow, co sie cesarzowej od conajmniej 9 miesiecy wogole nie udaje, sama nie wierzy ona, ze sie jej inne panstwa przestsja bac, wiec posluguje sie blefem… we Francji i w W Brytani mowia o tym, ze nir ms zadnych sanjcji, gdyz nie bylo zadnego prawa. o tym, ktorego naruszenie trzebs tskimi karami sankcjonowac …..wiele panstw np.Francja wlasnie nie chce nowych emigrantow zwlaszcza o islamskiej kulturze …na pewno nie befzie Francja cesarzowej placic za jej wariactwa, Austria tez nie, predzejvwystapia te panstwa z UE, niz beda cesarzowej placic ..,,cesarzowa w Niemczech to wysylaja jako azylantke polityczna do Chile, tam zyje b.duzo politycznych Niemcow w exilu, min. Margot Honecker , malzonka/ wdowa ostatniego szefa NRD …mowia cesarzowej, zeby sie u Honecker zakwaterowala …kto wie, moze cesarzowa pojedzie do niej w odwiedziny i juz nie wroci…
   Szlak trafia coraz wiecej osob, ze cesarzowa w stylu dyktatora z pominieciem parlamentu sama podejmuje wiazace decyzje w tak istotnych kwestiach, szlak trafil ludzi w Niemczech, jak to cesarzowa na kolanach przed tureckim prezydentem Erdogwanem blaga o zatrzynanie potopu emigrantow i oferuje 6 mld € i to w imieniu calej UE …daje sie w osmieszajacy sposob manipulowac soba przez tureckuego neurotycznego sultana i to w taki sposob, ze smieja sie jej w twarz i mowia, ze turecki prezydent Erodogan jest niemieckim vicekanclerzem i podejmuje decyzje wiazace dla Niemiec !!!! Np.prosi cesarzowa, by ta wniosla o ukaranie i wszczecie procesu karnego przeciw satyrkowi Janowi Boehermann tzw.paragraf o obraze majestetu wladcy obcego panstwa…wszyscy domagaja sie zniesienia tego.paragrafu, to smueszne i przeczy zasadzie rownosci obywateli przed sadem, gdyz przewiduje inne, wielokrotnie ciezsze kary za obraze majestetu niz za obraze innego obywatela ….takie oszmieszajace ja afery….pytaja cesarzowa, kiedy turecki prezydent obejmie koncern “ALDI” w Niemczech, bo jest juz vicekanclerzem……
   PONIEWAZ NIE MA ZADNEJ PODSTAWY PRAWNEJ DO ZMUSZANIA DO PRZYMUSOWEGO PRZYJMOWANIA ASYLANTOW NIE MOZEBYC MOWY O KARACH ZA NIEPOPELNINE NARUSZENIE NIE ISTNIEJACEGO PRAWA … media francuskie i angielskie trabia o tym…mam nadzieje, ze “Broszka” i “Prezes” nie dadza sie tu nabrac ….a takiego “k**asa …¡ ¡ ¡ ⸮⸮⸮ za przeproszeniem !

   Odpowiedz
 • 5 maja 2016 o 20:46
  Permalink

  Ze to wszystko to totalny absurd, to fakt. Tak astronomiczny, że gdy wczoraj usłyszałem tę “ragosną nowinę” w niemieckim radiu, od razu opadła mi “klapa” po same piersi z niedowierzania…
  Ludzie!
  – w JAKIM MY SWIECIE żYJEMY !?
  Czy już nie czas na masowe (światowe!) zmiany?
  – Rosjanie “agresorem”, NATO niewinnym barankiem, które zawędrowało aż do Polski, Ukrainy, Gruzji, Krajów Bałtyckich i innych tylko po to, by bronić się przed tą agresją rosyjską.
  Nawet musieli ALKAIDę, ISIS i inne “umiarkowane opozycje” założyć, bo ci Rosjanie to już całemu Swiatu zagrożeniem!
  KTO ZA TYM WSZYSTKIM STOI, KTO KIERUJE OSTATNIMI WYDARZENIAMI NA SWIECIE ?
  Przepraszam, piszę haotycznie, ale po tych ostatnich wydarzeniach powoli zaczynają siadać mi nerwy.
  Jeśli tak dalej ma się to wszystko rozwijać, to pomimo moich lat, z chęcią przypomnę sobie konstrukcję i obsługę AK47.
  I to po tej innej, “agresywnej” stronie.
  – w imię SŁUSZNOśCI I SPRAWIEDLIWOśCI!

  A tak na marginesie, co do UE, (już chyba gdzieś o tym wspominałem), czy to nie chodziło tylko o to, by wciągnąć kraje byłego Bloku (wschodniego) pod pozorem “europejskiej wspólnoty”, przejąć najbardziej atrakcyjne gałezie przemysłu, przedsiębiorstwa, a resztę stanowiącą zagrożenie i konkurencję (sztocznie, przemysł metalurgiczny, budowlany, rolno-spożywczy itd, itp) doprowadzić do upadku i ruiny, zadłużyć te kraje i całe Społeczeństwa robiąc z nich NIEWYPŁACALNYCH NIEWOLNIKóW, a teraz po prostu już czas wszystko to “wyprostować” i pokazać zniewolonym bankrutom “gdzie ich miejsce” ?
  W sumie, to tylko okres ostatnich 20 lat, “mgnienie oka” w stosunku do rozwoju cywilizacji…
  A cele zostały osiągnięte…
  – “Polaczki, Pepiczki” i inne “Rumuny”, czy “Jugole” mogą wrócić do “swoich korzeni” i pracować dla dobra swoich “dobrodziei”…
  EU może się “rozejść”…

  Ps – jedyny “twardy orzech do zgryzienia” to baćka Łukaszenko i ten diabeł w ludzkiej skórze Putin wraz ze swoim Narodem…
  Ale i na tych znajdzie się “sposób”…

  Odpowiedz
  • 6 maja 2016 o 06:28
   Permalink

   @50-parolatek
   prosze sie oddenerwowac, nie ma zadnego przepisu nakazujacego przyjmowanie asylantow i dlatego nie moze byc zadnych sankcji za naruszenie nieistniejscego prawa … ” WIELE CHALASU O NIC”, dramat teazralby Wiliama Shakespeare ……nic, jak bleff cesarzowej, ona naprawde zaczyna sie bac…lupu cupu i cesarzowa sama bedzie prosila o asyl polityczny w Chile, ma tsm zreszta osobista przyjaciolke, niejaka Margot Honecker, wdowe po oststnim szefie NRD, panstwo niemieckie ( tj. podatnik ) placi jej tam piekne mieszkanko i piekna emeryturke…a moze tak szklaneczke wody dla ochlody emocji …

   Odpowiedz
 • 5 maja 2016 o 22:11
  Permalink

  50parolatek,próbował Napoleon i Hitler,efekty znamy, wzmocniona Rosja,USA i jej pieski w postaci Antka za słabi w uszach!Pozdro!

  Odpowiedz
 • 6 maja 2016 o 05:56
  Permalink

  Moze Polska ( “Broszka” i “Prezes” ) powinna sie dogadac z Francja za plecami Niemiec i utworzyc nowa UE, wspolpracujaca gospodarczo z Rosja…jak po zniesieniu wiz wjazdowych do UE dla obywateli tureckich zaczna Turcy , cos 2 mln pridic w UE o asyl polityczny, to UE sie rozsypie, na granice wjada czolgi i uzbrojeni zolnierze .,,i to by bylo na tyle, a cesarzowa musi szybko sama poprisic o asyl w Chile, bo ja tu w UE dorwa i rozszarpia na strzepy ..,zlosliwi mowia, moze jej turecki prezydent /sultan udzieli asylu politycznego, naturanie pi otrzymaniu tych zadeklarowanych przez cesarzowa 6 mld € ….ale sie dobrali, jak w korcu maku: absolutystyczny sultan i dyktatorka propagadystka …no! Gute Nacht Deutschland = No ! Dobrej nocy Niemcom ….!!! nie moge wprost wyrazic, jak sie tu wszyscy ciesza, wprost umieraja z zachwytu, ten radosny nastroj zainfekowal juz cala Francje ….na francuskich i austryjackich granicach stoja juz uzbrojeni zolnierze, gdyz biha sie naplywu terrorystow z Turcji …juz raz pid Wiedniem pomagali Polacy w odparciu Turkow, nikt nie dawal wiary , ze znowu Austria z tym samym znowu zwroci sie o pomoc do Pokski i do bratniego jej Krakowa…..

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.