1 marca 2021 r., – testowe wznowienie publikacji

Szanowni Państwo

Serdecznie dziękujemy za wszelkie informacje zwrotne dotyczące zauważonych błędów w działaniu portalu. Bezpieczeństwo jest najważniejszym elementem w takiej działalności, dlatego zdecydowaliśmy się na tak drastyczne kroki.

Prace informatyczne przebiegają planowo i zamierzamy od 1 marca 2021 roku wznowić cykl publikacji, na początek testowo, jeżeli nie pojawią się stwierdzone błędy.

Teksty przesłane wcześniej zostaną opublikowane. Udało się zachować ciągłość działania komentarzy, nic nie zostało stracone.

Zapraszamy w poniedziałek 1 marca 2021r., od 4:05 – będziemy wdzięczni za wszelkie informacje i uwagi o zauważonych błędach, powolnym ładowaniu i innych problemach. To wszystko to są dla nas bardzo cenne sygnały.

Redakcja.

13 myśli na temat “1 marca 2021 r., – testowe wznowienie publikacji

 • 25 lutego 2021 o 09:51
  Permalink

  Doskonała wiadomość już nie mogę się doczekać!
  Mam nadzieję że sobie poradziliście i wszystko będzie działać.

  Odpowiedz
  • 25 lutego 2021 o 11:37
   Permalink

   Nie, proszę nie! Tak dobrze jest bez was, jak nie zaśmiecanie naszej rzeczywistości!

   Odpowiedz
   • 25 lutego 2021 o 17:47
    Permalink

    @WPK. Jak jest tak dobrze to trwaj dalej w swojej nirwanie (postsolidarnościowo-franciszkańskiej), po ch*j tu zaglądasz? Musu bywania – nie ma, “bogoojczyźnianych, niezależnych, czy jedynie takich ‘patryjotyczych” portali i kanałów YT w przestrzeni od ch*ja i jeszcze trochę. No i mów za siebie_ w swoim imieniu!

    @wmw.

    Musi pan uważać na dobór linkowanych tekstów, 🙂 co by nie zostać zakwalifikowany do specyficznie podejrzliwej grupy, tzn. płaskoziemców, foliarzy , szeroko rozumianej szurii np. niektórzy komentatorzy takie i podobne dywagacje oceniają w kategoriach j/w. dlatego,nie tylko moim zdaniem “Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” ~Mark Twain. https://bb-i.blog/2021/02/13/powroty/

    Odpowiedz
 • 25 lutego 2021 o 09:55
  Permalink

  Czy to możliwe, że mocarstwa, które stoją za takimi jak Bill Gates czy Klaus Schwab, dobrze znają nadchodzące minimum słoneczne i fakt, że to prawdopodobnie będzie równie złe lub gorsze niż minimum Daltona z lat 1790-1830? Czy to wyjaśnia ich wybór okresu 2030-2050 jako celu Agendy ONZ 2030? Jeśli świat wydaje biliony i kieruje cenne zasoby, aby przygotować się na „zerową emisję dwutlenku węgla”, podczas gdy najgorsze efekty słoneczne ostatnich 200 lat lub więcej ujawniają się w wydarzeniach takich jak Teksas i inne części świata, byłby to diabelski sposób przyspieszyć program redukcji populacji, ponieważ świat jest nieprzygotowany na poważne nieurodzaj i masowy głód.
  https://journal-neo.org/2021/02/23/texas-deep-freeze-urgent-climate-warning-but-not-how-you-think/
  ==========

  Interesująca teoria.

  Odpowiedz
 • 25 lutego 2021 o 14:57
  Permalink

  Witam,
  – bardzo dobra informacja !

  Już miałem obawy, że “to” się już zaczęło…
  – ale widzę, że jeszcze jakiś czas możemy “pobyć” w normalności…

  Pozdrawiam Wszystkich

  A JA NIE WIEM BO PROBLEM TYM RAZEM JEST EKSTREMALNIE POWAŻNY, MAM NADZIEJĘ ŻE INFORMATYCY SOBIE PORADZĄ – TESTY TRWAJĄ, JAK SERWIS ZNIKNIE NA NOC PROSZĘ SIĘ NIE DZIWIĆ. POZDRAWIAM WEB WERONIKA.

  Odpowiedz
  • 26 lutego 2021 o 20:17
   Permalink

   @Doirzały.
   W której ? BO, chyba nie masz na myśli tej “obowiązującej” – ?

   https://marucha.wordpress.com/2021/02/26/pandemic-games/#more-90969
   —————————————————————————————————————–

   Proces Norymberski to nie była taka „wstrząsająca” bajka, jaką przedstawiło Hollywood. To była farsa kryjąca kryminalistów przez zleceniodawców! A powieszono marionetki. Za karę, że nie wykonali z powodzeniem rozkazu…

   Podczas przeglądania starych polskich powojennych dzienników prasy drukowanej natknąłem się na artykuł zamieszczony w „Głosie Robotniczym” z dnia 10 listopada 1945 roku. Był to czas przygotowań do osądzenia niemieckich zbrodniarzy wojennych (marionetek, bo właściwi pozostali bezkarni) faszystowskiego reżimu.

   Artykuł ten mną odrobinę wstrząsnął. Tylko odrobinę, bo już od lat mam wewnętrzne przekonanie, że II Wojna Światowa Hitlera, to była próba (jedna z wielu) rozprawienia się judeoanglosasów ze światem słowiańskim.

   Cele ta wojna miała dwa: pierwszy – pokonanie św. Józefa Stalina, który ośmielił się zniszczyć i zastopować proces eksterminacji świata słowiańskiego; eksterminacji przeprowadzanej za pomocą syjonistycznej „rewolucji” bandy żydowskich zbrodniarzy-ludobójców pod przewodnictwem sponsorowanego przez nowojorskich żydów Lejby Bronsztajna (pseudonim operacyjny: „Trocki”), i drugi cel – ostateczne rozwiązanie „Kwestii Polskiej”.

   Anglosyjon przygotowując wstępny akt oskarżenia mataczył i umniejszał skalę niemieckiego ludobójstwa, szczególnie na ziemiach zamieszkanych przez Polaków, co w sposób zadziwiająco bardzo delikatny uwypukliła poniższa treść publikacji w owego artykułu „Głosu Robotniczego” z końca 1945 roku. https://marucha.wordpress.com/2021/02/26/proces-norymberski-antypolskie-matactwa-anglo-syjonu/

   Odpowiedz
 • 26 lutego 2021 o 05:13
  Permalink

  Słuszny i “po linii” tekst.

  Czy w poniedziałek 1 marca będzie już 44 000 zmarłych na Covid-19?

  Odpowiedz
  • 26 lutego 2021 o 19:28
   Permalink

   ….Oto jest pytanie. Pan kocha “te” klimaty”? A może i, podnieca się? Tak w ogóle liberałowie- lewica, lewactwo (macice, antify, anarchisty trockisty … i inne bezbożie) kochają ‘ten trwający ‘ode” roku stan nieustalony” ….taka to zachodnia zaraza, liberałowie-lewica. Dlatego BO w zasięgu wzroku maja już ‘postęp i oświecenie” – NWO , AI, IV rewolucja..ja tam pozostanę w sercu i duszy Tradycjonalistą. Wysoko cenię sobie normalność taką – normalną (wcale nie najnowszą… lewicowo-morawiecką), Konserwatyzm, Ład i Porządek. Gdzie wszystko poukładane jest po połoczkam!

   Pro liberałów, takie tam ‘ostroumie-szutka’, gdzieś przeczytane.

   Do klasy wchodzi nowy nauczyciel i przedstawia się:
   jestem Lew Dawidowicz, 😉 jestem liberałem i będę waszym nauczycielem.A teraz dzieci przedstawcie się.Dzieci wstają i mówią:
   -jestem Natasza i jestem liberałką
   -jestem Igor i jestem liberałem
   -jestem Stiepan i jestem … stalinistą!
   Nauczyciel pyta:a dlaczego jesteś stalinistą? A Stiepan powiada:mój ojciec jest stalinistą,moja matka jest stalinistą wszyscy moi znajomi są stalinistami więc i ja jestem.
   Nauczyciel powiada:a gdyby twój ojciec był złodziejem,twoja matka pijaczką,znajomi narkomanami to kim byś wtedy był?
   Stiepan! wtedy byłbym liberałem.

   I w tym momencie pojawia się – ‘dyskretny” uśmiech samozadowolenia (spełnienia) … 🤣

   Odpowiedz
   • 27 lutego 2021 o 15:27
    Permalink

    @krzyk58
    Dlaczego ciągle obrażasz kobiety? Przyrównując je najpierw do UB, a teraz nazywając je “macicami”. Krzywdę Ci jakaś zrobiła?

    Odpowiedz
 • 27 lutego 2021 o 06:16
  Permalink

  A jak tam nasz Web. Józiu?

  DALEJ WALCZY O ZDROWIE. W PONIEDZIAŁEK PLANOWANY JEST START PUBLIKACJI. POZDRAWIAM WEB. WERONIKA.

  Odpowiedz
  • 27 lutego 2021 o 13:41
   Permalink

   a jak tam krakauer, juz jest po zdrowa-maryjo-laski-pelna, czy po bankach wedlug profesora Wilczura ?

   GzKK napissal (…)
   A jak tam nasz Web. Józiu?

   DZIĘKUJEMY ZA TROSKĘ – OBAJ MAJĄ SIĘ ZAUWAŻALNIE LEPIEJ. POZDRAWIAM. WEB WERONIKA.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.